Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 03-20-2017
Czas:
 01:33:11 PM (UTC)
Proszący:
 Anonimowy proszący
Temat:
 Cud

 
O uzdrowienieWydrukuj

Swiety Jacku prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Eugenusza i Grzegorza.,aby wrocili do normalnego zycia. Prosze Cie tez w intencji  wyzwolenia aloholikow sasiadow moich i brata  z manii przesladowczej.O dobre zdrowie i trwaly pokoj dla mnie i dla rodziny. W intencji Swiatla Darow Ducha Swietego dla dzieci i dla mnie w realizacji planow. Dziekuje bardzo.  
Krąg modlitwy RSS