Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 04-06-2017
Czas:
 08:20:46 PM (UTC)
Proszący:
 Anonimowy proszący
Temat:
 Intencja

 
Prośba o modlitwęWydrukuj

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny - o potrzebne Łaski i zdrowie oraz o znalezienie pracy dla mnie i dla mojego brata. Również w intencji ks. Jarosława o Boże błogosławieństwo w jego posłudze, zdrowie i opiekę Matki Bożej.  A także za dusze czyśćcowe - o łaskę nieba dla nich i za zatwardziałych grzeszników - o nawrócenie.   Bóg zapłać z całego serca!
Krąg modlitwy RSS