Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 12-29-2017
Czas:
 06:26:00 PM (UTC)
Proszący:
 Aneta
Temat:
 Intencja

 
ProśbaWydrukuj

Św. Jacku proszę o łaskę zdrowia dla siebie i rodziny i zatrzymanie chorób i lęków  oraz żebym nie była taka samotna jak w ostatnim czasie. Proszę o spotkanie osoby, która mnie obdarzy prawdziwym uczuciem bez względu na wygląd i status materialny i nie odejdzie, a w szczególności żeby Twój imiennik, którego spotkałam i obdarzyłam uczuciem nawrócił się i żeby do mnie powrócił. Św Jacku proszę Ciebie o wstawiennictwo za nami u Miłosiernego Pana! Św. Jacku módl się za nami!
Krąg modlitwy RSS