Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 03-02-2018
Czas:
 07:13:24 AM (UTC)
Proszący:
 Betty
Temat:
 Intencja

 
ProśbaWydrukuj

SWIETY JACKU PROSZE O DAR UZDROWIENIA ZYCIE BEZ BOLU I ZMARTWIEN DAJ MI WYCHOWAC MOJE DZIECKO RATUJ W CODZIENNYM ZYCIU DAJ SIŁE CHRON OD CHOROB ŚWIĘTY JACKU ZMIEŃ MOJEGO MĘŻA ZEBY BYŁ DOBRYM CZŁOWIEKIEM DLA RODZINY I DLA MNIE ZEBY BYŁ ZA DOMEM I DOMOWNIKAMI A NIE ZA SWOJA MAMA I CHCIWYM I ZAZDROSNYM , NIECZYSTYM ZAKŁAMANYM BRATEM ROZWODNIKIEM I NIEDOSZŁĄ JESZCZE BRATOWA ROZWODKA WEŹ Z MOICH RAMION TO CIERPIENIE I PONIŻENIE SAMOTNOSC CIERPIENIE PROSZE O DOBRE RELACJE Z MĘŻEM ZEBYM NIE BYŁA SAMOTNA I ZAMYSLONA USPOKUJ TA SYTUACJE DAJ MI RATUNEK KU POCIESZENIU WIERZE W TWOJA MOC POPRAW NASZA SYTUACJE FINANSOWA ZEBYSMY NIE BYLI POSMIEWISKIEM TOm BŁAGAM RATUJ
Krąg modlitwy RSS