Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 31-07-2018
Czas:
 18:53:51 (UTC)
Proszący:
 Adriana
Temat:
 Intencja

 
WstawienniczaWydrukuj

Proszę sw Jacka o wstawiennictwo i uzdrowienie fizyczne i duchowe dla: Rysia,Józefa,Ireny,Barbary,Marty,Franka,Mariusza,Marioli,Krystyny,Bartłomieja,Anny,Alicji,Laury,Jolanty,Emilii,Marcina,Elżbiety,Weroniki,Józefa,Artura,Michaeli,Jadwigi,o pomoc duchowa dla niedoszłej ofiary samobójstwa,o uwolnienie Dawida,o nawrócenie Ryszarda,o spokój dusz sp.Leony,Dany,Teresy,Olgi,za dobroczyńcow duchowych i materialnych,o nawrócenie i milośc do Boga i Maryi i dobre rozpoznanie Woli Bożej dla Adriany.
Bóg zaplać
Krąg modlitwy RSS