Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 11-27-2018
Czas:
 10:47:16 AM (UTC)
Proszący:
 Anonimowy proszący
Temat:
 Intencja

 
Bbezemmmailea@wp.plWydrukuj

Święty Jacku wstawiaj się w następujących intencjach u Boga za nami: - przemianę życia i rozwiązanie problemów w naszej rodzinie - wyjście ze spirali zadłużenia i nowe Boże miejsce dla nas - silna wiarę znalezienie pracy, dobrej żony i ułożenie sobie życia - powrót do zdrowia i  otwartość na działanie łaski Bożej -Opiekę siłę duchową ,fizyczną oraz zdroje łask Bożych potrzebnych do uzdrowienia oczyszczenia i uwolnienia nas  z  wszystkiego co Bogu się nie podoba w nas samych
Krąg modlitwy RSS