Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 04-02-2019
Czas:
 14:03:31 (UTC)
Proszący:
 Anonimowy proszący
Temat:
 Intencja

 
Prośba o wstawiennictwo i wyrwanie z ciemnościWydrukuj

Mój kochany święty Jacku,  Tak naprawdę usłyszałem o Tobie kilka lat temu, choć przez tyle lat chodziłem do kościoła pod Twoim wezwaniem. Ale poznałem Cię kilka lat temu. I zawsze, zawsze ilekroć się do Ciebie zwracałem moje prośby były wysłuchane, o ile były zgodne z Wolą Bożą. Zawsze moje modlitwy do Ciebie kierowałem w jednej sprawie - relacji z moimi najbliższymi. A właściwie z najbliższą mi osobą. Ta relacja jest trudna, toksyczna. Proszę Cię o wstawiennictwo. Ciebie, któremu Matka Boża obiecała nie odmówić niczego. Proszę Cię o ile jest to zgodne z Wolą Bożą o wyprostowanie naszych ścieżek. O pomoc w odbudowie tego co się popsuło. Tobie to wszystko polecam. Święty Jacku, osuwam się przez to w ciemność. Proszę ratuj mnie, proszę ulecz mnie.




Krąg modlitwy RSS