Pani Bożena Ptaś została zaproszona jako autor do współredagowania portalu.

W najnowszym -  51 numerze Gościa Niedzielnego z 20 grudnia 2009 polecamy serdecznie artykuł pt. "Jedyne takie chorągwie"  autorstwa ks. Arkadiusza Noconia.

link do artykułu http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TH/gn200951-choragwie.html 

 

Witam serdecznie,

w ramach jesiennej profilaktyki zdrowotnej - w trosce o dusze i ciała czytelników portalu, w załączeniu przesyłam skany książek poświęconych postaci naszego ulubionego świętego.

Ich lektura znacznie podnosi poziom hiacyntoendorfin u obecnych i przyszłych miłośników św. Jacka, wykazując silnie działanie antydepresyjne spowodowane małą ilością zdrowego promieniowania jesienno-zimową porą.

Pozycja opublikowana przez WAM z Krakowa została wydana w 2007r. w ramach serii wydawniczej "Wielcy Ludzie Kościoła" liczy stron 107, jej autorem jest Jan Andrzej Spież OP.

Druga pozycja pochodzi z 2008 r. z Wydawnictwa Diecezjalnego i Drukarnii w Sandomierzu, została wydana w ramach serii:" Ścieżki Świętych". Liczy prawie 300 stron, które pochłania się jednym tchem.

Obie książki można zakupić składając zamówienie poprzez internet bezpośrednio w wydawnictwach lub w dobrych księgarniach katolickich. Polecam gorąco życząc miłej lektury !

Bożena Ptaś

zdjęcia okładek poniżej

  beztytuu1