Wykazy nagród i drużyn poniżej

NAGRODY

1.    Drużyna, która wygra mecz finałowy otrzymuje Puchar Św. Jacka za I miejsce, złote medale pamiątkowe, oraz koszulkę Borussii Dortmund Jakuba Błaszczykowskiego z jego własnoręcznym podpisem.
2.    Drużyna, która zdobędzie II miejsce w rozgrywkach otrzymuje Puchar św. Jacka, za II miejsce, srebrne medale pamiątkowe, oraz koszulkę Borussii Dortmund Jakuba Błaszczykowskiego z jego własnoręcznym podpisem.
3.    Drużyna, która zdobędzie III miejsce w rozgrywkach otrzymuje Puchar św. Jacka za III miejsce, brązowe medale pamiątkowe, oraz koszulkę Borusii Dortmund Jakuba Błaszczykowskiego z jego własnoręcznym podpisem.
4.    Drużyna, który zdobędzie IV miejsce w rozgrywkach otrzymuje Puchar św. Jacka  za IV miejsce, brązowe medale pamiątkowe, oraz oryginalną replikę piłki Champions League z autografem Jakuba Błaszczykowskiego.
5.    Drużyny, które zagrają w ćwierćfinałach, zajmując miejsca od V - VIII otrzymują Puchar św. Jacka za udział w ćwierćfinałach, pamiątkowe medale św. Jacka, oraz oryginalną replikę piłki Champions League z autografem Jakuba Błaszczykowskiego.
6.    Drużyny, które zakończą rywalizację na rozgrywkach grupowych otrzymują Puchar św. Jacka  za udział w turnieju, pamiątkowe medale św. Jacka, oraz oryginalną replikę piłki Champions League z autografem Jakuba Błaszczykowskiego.
7.    Bramkarz, który przepuści najmniejszą ilość goli w całym turnieju, a występował minimum w meczu w fazie półfinałowej, otrzymuje statuetkę dla Najlepszego Bramkarza Turnieju.
8.    Zawodnik, który strzelił największą ilość goli w całym turnieju, bez względu na ilość rozegranych meczy i rangę otrzymuje statuetkę dla Najlepszego Strzelca Turnieju.
9.    Najlepszy zawodnik turnieju zostaje wybrany przez Komitet Organizacyjny przy współudziale kierowników drużyn i otrzymuje statuetkę dla Najlepszego Piłkarza Turnieju.


DRUŻYNY BIORĄCE UDZIAŁ W TURNIEJU

Grupa A  (seminaryjno – gimnazjalna)
(Real Madryt, Galatasaray Stambuł, Manchester United, Schalke Gelsenkirchen)
    Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne Opole
    Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne Katowice
    Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Rudy Raciborskie
    Zespół Szkół Ogólnokształcących Strzelce Opolskie

Grupa B (gimnazjum)
(Borussia Dortmund, CF Malaga, Szachtar Donieck, FC Porto)
    Zespół Szkół Truskolasy
    Gimnazjum nr 19 Gliwice – Łabędy
    Gminny Zespół Szkół Tułowice
    Publiczne Gimnazjum Szymiszów

Grupa C (liceum)
(FC Barcelona, Paris Saint-Germain, AC Milan, CF Valencia)
    Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych nr 5 Ruda Śląska
    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Rydułtowy
    Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Racibórz
    II Liceum Ogólnokształcące Bytom

Grupa D (technikum)
    (Bayern Monachium, Juventus Turyn, Arsenal Londyn, Celtic Glasgow)
    Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych Gliwice
    Zespół Szkół Elektrycznych Opole
    Zespół Szkół Zawodowych Krapkowice
    Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Strzelce Opolskie