Informuję czytelników portalu, że o godzinie 21.36 w dniu 20.04.2015r. Pan Jacek Osiewała był tym, który dokonał milionowego wejścia na portal www.jacek.iq i przesłał informacje o tym fakcie na mój adres e-mail.

Maila otworzyłem o godz. 22.48 po powrocie z pracy. Przypominam, że w dniu 15.04.2015r o godzinie 12.47 liczba ta wynosiła  995. 962 odsłon. Z żalem przyznaję się, że jako autor portalu nie spodziewałem się tak silnej dynamiki wzrostu i przepraszam internautów za brak czujności w momencie finału na który czekałem od lat. Włączyłem komputer, aby zacząć pracę nad nowym artykułem o św. Jacku Patronie Ratowników Wodnych, odczytuję licznik i takie zaskoczenie i radość,  wskazuje on liczbę 1.000.022 odsłon. Otwieram pocztę a tam e-mail od zwycięzcy.
Panie Jacku gratuluję z całego serca, dziękuję za gorliwość i życzę opieki wstawienniczej naszego patrona. Ma Pan na imię Jacek, tak więc - Jacek wyniósł  św. Jacka na milionową pozycję - jest to tak znamienne, że nie umiem tego faktu skomentować. Proszę nawiązać kontakt w sprawie nagrody, jestem bardzo ciekawy jak to się stało.