Turniej Piłkarski o Puchar św. Jacka uznany Imprezą sportową  2015 roku na Opolszczyźnie.
Otrzymaliśmy list i linki do mediów Opolszczyzny, poniżej pomarańczowe.
Portal "nto" - Radio Opole - Samorząd Województwa Opolskiego - Galeria zdjęć na facebook

Witam Cię Zbyszku!

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że wspierany od początku przez Portal i firmę Infracorr Turniej pod patronatem św. Jacka został ogłoszony Imprezą sportową 2015 roku na Opolszczyźnie. Byłem niesamowicie zaskoczony tym wyróżnieniem, w życiu bym się go nie spodziewał i nadal to do mnie nie dociera. Chciałbym serdecznie podziękować św. Jackowi, Tobie drugiemu po św. Jacku patronie Turnieju, Twojej firmie i wszystkim sponsorom za przyczynienie się do tego wyróżnienia. Międzydiecezjalny Turniej Piłkarski o Puchar św. Jacka został doceniony i zdobył wyróżnienie w plebiscycie sportowym NTO i Radia Opole w kategorii „małych imprez o charakterze społeczno-amatorskim”. Nagrodę w wysokości 2500 zł. ufundowało Radio Opole, jest to nagroda przypisana Turniejowi i może być przeznaczona tylko na nagrody dla zwycięskich drużyn w kolejnej edycji imprezy.
Pozdrawiam
Adam Kała
Relacje z turniejów i zdjęcia piłkarzy  a nawet grającego w piłkę abpa A. Nossola  znajdziecie po wpisaniu w wyszukiwarkę portalową słowa turniej.
Dlaczego św. Jacek powinien być Patronem Piłkarzy? Odpowiedź tutaj.
Gdyby nasza narodowa drużyna pomodliła się o sukces za wstawiennictwem św. Jacka, wygralibyśmy Euro 2012. Król Jan III Sobieski idąc pod Wiedeń uczynił to (tutaj) i Victoria Wiedeńska należała do nas. Udowodnił św. Jacek, że jest mistrzem gry zespołowej, wygrywając Plebiscyt na Ślązaka Wszechczasów (tutaj)

Adamie, gratuluję tego sukcesu, jest on wynikiem Twojego talentu organizacyjnego i pasji z jaką wykonujesz zawód nauczyciela i wychowawcy młodzieży. Jest z Tobą św. Jacek, dałeś kiedyś odważne świadectwo o tym jak działa św. Jacek poprzez ludzi (tutaj).

nagrody