Krąg modlitwy - Zapisz się

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Aby zapisać się lub wypisać z Kręgu modlitwy wpisz swój e-mail i wciśnij odpowiedni przycisk. Pamiętaj, aby dobrze przemyśleć swoją decyzję. Będziesz otrzymywać przez e-mail intencje, które ktoś będzie wysyłał z wiarą, że uczestnik Kręgu modlitwy będzie się modlił. Jeśli w pewnym momencie uznasz, że nie jesteś w stanie poświecić czasu na modlitwę w otrzymanych intencjach, wypisz się. Po kliknięciu na 'Zatwierdź' nie pojawi się żaden komunikat. Bądź jednak pewien/-na, że email został wysłany!

Zapisz się
Zapisz sięWypisz się


  Naciśnij, aby przeładować obrazek
Krąg modlitwy RSS