Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 14-11-2007
Czas:
 11:13:47 (UTC)
Proszący:
 Agata h
Temat:
 Intencja

 
Prośba o modlitwęWydrukuj
za moje małżenstwo, za przebaczenie, za łaskę wiary i nawrócenia dla męża, za łaskę wybaczenia dla mnie, za uwolnienie męża od małogu nadużywania alkoholu, od pracoholzimu i złego towarzystwa..... Ja już Boze nie mam siły...jedynie Ty mi pozostałeś..zabierz ta nienawiśc z mojego serca, wysłuchaj modlitwy naszej. ... pomóz. ...jesteś moim cudem i wiem ze jesli taka wola twoja tak się stanie...pomóż. .... bo umieram :(Krąg modlitwy RSS