Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 30-09-2007
Czas:
 09:49:13 (UTC)
Proszący:
 Anna Z.
Temat:
 Intencja

 
Prośba o modlitwęWydrukuj
Święty Jacku. Proszę Cię o wstawiennictwo u Boga we wszystkich trudnych sprawach dotykających mnie i moją rodzinę. Z różnych powodów są do spłacenia kredyty i rozwiązania potrzebują inne sytuacje. Brakuje porozumienia i wzajemnego wybaczenia. Potrzeba także zmiany stylu życia na bardziej religijne. Od jakiegoś czasu proszę Ciebie o pomoc i ufam, że Pan Bóg wysłucha Ciebie, gdy będziesz orędował za mną i moimi bliskimi. Dziękuję za to, że dzięki "Listowi" trafiłam na tę stronę.Krąg modlitwy RSS