Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 01-02-2008
Czas:
 09:32:25 (UTC)
Proszący:
 Bogumiła T.
Temat:
 Intencja

 
Prośba o modlitwęWydrukuj
"św.Jacku nadchnij mocą sprawiedliwości Sędziego by obiektywnie ocenił naszą krzywdę społeczną ,ktorą wyrządził Prezes Henryk G. wobec naszej rodzinny i naszego syna Marcina, A Sędzia wydał w tej sprawie sprawiedliwy wyrok. Dzięki modlitwie do Ciebie uchroniłeś św. Jacku Nas od śmierci a teraz modlimy się ponowie o dar spokojnego życia w Ojczyźnie Polsce by syn uwierzył w życie wieczne.Krąg modlitwy RSS