Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 02-02-2008
Czas:
 08:10:11 (UTC)
Proszący:
 Anna Z.
Temat:
 Intencja

 
Prośba o modlitwęWydrukuj
Św. Jacku wokół mnie jest wiele osób potrzebujących: Danuta ma bardzo chore serce, które uniemożliwia Jej normalne życie, Małgorzata i Elżbieta cierpią z powodu chorób kobiecych, siostra Maria i szwagier Piotr od długiego czasu mają skoki ciśnienia i nie mogą się w pełni wyleczyć z przeziębienia, a żona kuzyna Katarzyna jest w szpitalu z powodu złych wyników analizy krwi. Tyle chorób fizycznych. Jednak wszyscy potrzebują duchowej opieki, ja także. Wstawiaj się za nami u Boga. Proszę o pomoc byśmy wszyscy z ufnością spojrzeli w przyszłość wierząc, że Bóg nas zawsze wysłuchuje.Krąg modlitwy RSS