Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 30-05-2021
Czas:
 11:17:19 (UTC)
Proszący:
 Jacek
Temat:
 O uzdrowienie

 
Uzależnienia, zarabianie pieniędzyWydrukuj

Jacku!!! Mój imienniku ;-) Proszę Cię o natychmiastowe uwolnienie mnie od niszczących moje życie uzależnień: od alkoholu, pornografii oraz masturbacji. Proszę też o to, bym jak najszybciej zaczął znów zarabiać pieniądze, w sposób, który daje mi radość, entuzjazm i satysfakcję i wytwarza cenną wartość dla innych, którzy chętnie będą mi za nią płacić. Dziękuję.
Krąg modlitwy RSS