Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 28-04-2007
Czas:
 11:53:13 (UTC)
Proszący:
 Marcin S.
Temat:
 Intencja

 
Prośba o modlitwęWydrukuj
Bardzo proszę o modlitwe do Miłosierdzia Bożego przez przyczynę św. Jacka: o stałą pracę dla mnie zgodną z Wolą Bożą , dzięki której będę mógł utrzymać rodzinę, abyśmy mieli z czego żyć -mamy jedną córeczkę Dominikę, proszę, aby mogła uczęsczać do przedszkola sióstr śłożebniczek (Łódź) również ją polecam i moją Żonę błogosławieństwu i opiece Mamy Bożej, za Babcie Hlene Marczak, oraz dusze w czyśćcu cierpiące. -O rychłą beat. kan. sł. J.P.II -Za Elę- zdanie egz. i Tomka Głowackich o Błogosławieństwo Boże dla ich rodziny i potomstwo. Dziękczynienie za wszystkie otrzymane łaski dla mojej rodziny i potomstwo, za nasze Babcie i Dziadków za wszystkich polecanych w nowennie do Miłosierdzia. Z Argentyny O. Arka - Karmelity Bosego o opiekę Mamy Bożej i Błogosławieństwo Boże. Za wszystkie ofiary wojen kataklizmów, wypadków, zamachów, ludzi chorych, bezdomnych, bez pracy, chorych, w więzieniu o łaskę nawrócenia dla Anety i Piotrka i za całą ich rodzinę, za wszystkich z naszego pokrewieństwa rodzinnego o dar pojednania z Miłosiernym Ojcem. O Boże wychowanie dzieci z naszego pokrewieństwa rodzinnego, za naszą wspólnotę domowego kościoła, za wszystkich zmarłych z naszego pokrewieństwa rodzinnego. O zdrowie Cioci Sabiny, Babcię Zosi, Babcię Sabiny, -za wszystkich, którzy się za nas modlą, do których wysyłamy nasze intencje, którzy przysyłają do nas swoje intencje z prośba o modlitwę , w tych intencjach i dziękczynienie za wszystkie otrzymane łaski z prośba o błogosławieństwo Boże dla wszystkich. Z góry dziękuję ze swej strony obiecuję modlitwę za tych ,którzy się za nas modlą. -Marcin. DziękujęKrąg modlitwy RSS