Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 21-01-2023
Czas:
 14:30:35 (UTC)
Proszący:
 Ola
Temat:
 Cud

 
NawrócenieWydrukuj

Proszę o modlitwę do dobrego Boga aby moja rodzina się nawróciła do Boga,aby moja siostra porzuciła stare życie aby zapragnęła oddać swoje życie Bogu dobremu,o pojednanie i zgodę w rodzinie,o polepszenie sytuacji finansowej w mojej rodzinie,aby mój ojciec poszedł do pracy,proszę o modlitwę w intencji Iberedema aby dobry Bóg objawił mu się wtedy kiedy najmniej się tego będzie spodziewał i aby przedstawił mu plan na jego życie i aby wybrał dobrze,jeśli to jest prawdziwa miłość to Panie Boże prowadź tą znajomość i spraw abym go poznała osobiście i nauczyła się języka angielskiego i spraw aby ktoś o mnie zadbał wiem że tego też pragnie Maryja.
Krąg modlitwy RSS