Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 30-01-2023
Czas:
 11:51:45 (UTC)
Proszący:
 Alka
Temat:
 Intencja

 
Uzdrowienie, plan życiaWydrukuj

Panie Boże, uzdrów wszystko to co wymaga uzdrowienia, Ty wiesz najlepiej co jest dla mnie najlepsze. Ty dałeś mi talenty, pasje, zainteresowania. Jeśli jest Twoją Świętą Wolą abym była w świecie kolei to niech tak się stanie. Jeśli chcesz dla mnie innej drogi to mi ją objaw i wyjaśnij. Stawiam przed Tobą moją niezbyt wierzącą rodzinę, ich serca dusze i ciała, ich niezdrowe wpatrzenie w dobra materialne i chęć niepohamowanego gromadzenia majątków. Oswieć ich serca, uzdrów z poranień, wylej Ducha.
Krąg modlitwy RSS