Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 10-06-2024
Czas:
 11:37:52 (UTC)
Proszący:
 Urszula
Temat:
 Sprawy finansowe

 
Modlitwa o błogosławieństwo i uwolnienieWydrukuj

Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji mojej i narzeczonego o złamania przekleństw, obrzędów, uroków, odbicia zlorzeczeń i ochrony przed innymi formami zła, a także o pomoc i błogosławieństwo Boże w wyjściu z wiecznego nieszczęścia, niepowodzeń i przeszkód w tym, żebyśmy nie mogli wyjść z biedy i ułożyć życia razem. To trwa bardzo długo, chorujemy przez brak pieniędzy, a kiedy narzeczony może zarobić sumę na zaczęcie życia dzieją się aż wypadki. Ja choruje za każdym razem kiedy chce pójść do pracy. Bardzo dziękuję za wstawiennictwo.
Krąg modlitwy RSS