Niedawno ukazała się książka ks. Arkadiusza Noconia pt. " Uczył nas chodzić z Maryją" Karol Wojtyła - Jan Paweł II o św. Jacku. Teraz nadszedł list, którego treść publikujemy poniżej z podziękowaniem przekonywującym o tym, że warto prowadzć Jackowy Portal.

Witam Panie Zbigniewie!
Składamy serdeczne gratulacje za to, że uległ Pan Świętemu Jackowi. Założona przez Pana strona wydaje się być iskrą do zawierzenia Maryi przez pośrednictwo Świętego Jacka.
My, jako Stowarzyszenie "Świętego Jacka" działające na rzecz parafii p.w. św. Jacka w Leszczynach, również "ulegliśmy" naszemu patronowi. Oddaliśmy się mu, by nam błogosławił i wstawiał się za nami, żeby przez misję pracy i działania na rzecz parafii, rozbudzać ludzi do miłości Bożej. Prowadzimy również strony internetowe: parafialną i stowarzyszenia, gdzie można podejrzeć życie w naszej parafii. Myślę, że od momentu, kiedy zrozumieliśmy, że ze Świętym Jackiem możemy iść przez życie, dzieje się w naszym życiu bardzo wiele - naszymi rękami Bóg dokonuje wspaniałych rzeczy. Czasami nawet żartujemy, że tak po ludzku byłoby to niemożliwe.
Dziękujemy również za stronę o Świętym Jacku, ponieważ znajdujemy tu wiele nauki. Także dzięki niej wprowadziliśmy w naszym kościele nowennę do Świętego Jacka (o czym nikt nie wiedział, że takowa modlitwa istnieje) odprawianą w ostatnie soboty miesiąca.
 
Gorąco pozdrawiamy,
Katarzyna Radek i reszta Stowarzyszenia "Święty Jacek" z parafii p.w. Św. Jacka w Leszczynach
 
Ps. Jeszcze raz dziękuję za pomoc w zdobyciu filmu o Świętym Jacku (piękny!). W tym roku udało nam się wyemitować film "Największy z cudów" (zdobyliśmy środki unijne).

Dziękuję za list. Szczęść Boże za wstawiennictwem naszego Patrona i Maryi.

Zbigniew Borkowski