Korespondencja noworoczna od Pani Beaty Wójcik

 Szanowny Panie Zbigniewie,
na początku proszę przyjąć płynące z serca powinszowania na ten Nowy Rok, aby Nowonarodzony błogosławił i w życiu osobistym i w pracy, a święty Jacek był Pana nieustannym orędownikiem.
Dziękuję za wszystkie wiadomości, które otrzymuję z Portalu św.  Jacka i nowe informacje na temat Jego kultu. Wszystko jest bardzo ciekawe.
Ja latem zeszłego już roku natrafiłam na jego przedstawienie będąc w Urzędowie w powiecie kraśnickim na Lubelszczyźnie. Otóż w Sanktuarium św. Otylii do kapliczki tej świętej prowadzi pośród drzew aleja polskich świętych i błogosławionych, a po jej prawej stronie obok innych świętych stoi nasz Jacek z figurką Madonny. Figury pochodzą z 1984 roku i są wielkości ludzkiej postaci.  Niewielka drewniana kapliczka pochodząca z 1890 r. stoi nad źródełkiem z cudowną wodą, leczącą choroby oczu. Oczywiście przesyłam zdjęcia do wykorzystania na globalnej mapie.( tutaj opublikowano)
Z Noworocznym pozdrowieniem Do Siego Roku!
Beata Wójcik
Droga Pani Beato
Dziękuję za kilkuletnią współpracę z portalem. W Nowym Roku życzę Łask Bożych za wstawiennictwem św. Jacka i radości w poszukiwaniu jego obecności w naszym świecie.
Pozdrawiam
Szczęść Boże Zbigniew Borkowski

b_340_0_16777215_00_images_Urzedowo_figura_u.jpgb_200_200_16777215_00_images_Urzedowo_aleja.jpg