Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 03-03-2017
Czas:
 09:43:38 PM (UTC)
Proszący:
 Beata
Temat:
 Sprawy finansowe

 
Prośba o modlitwęWydrukuj

Św.Jacku tym razem szczególnie proszę Cię o wstawiennictwo w sprawach finansowych.Pomóż nam wyjść z długów,rozwinąć firmę .Proszę o wielu zamożnych klientów,o uczciwych pracowników ,o siły i wytrwałość. Proszę też ,żeby S wziął sie do pracy. Szczególnie proszę Cię o zdrowie dla pana P. Proszę też o zdrowie dla wszystkich w mojej rodzinie i o łaskę prawdziwej wiary dla mnie i moich najbliższych. Dziękuję za wysłuchanie.Obiecuję się modlić w intencjach innych.
Krąg modlitwy RSS