Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 03-02-2018
Czas:
 07:04:51 AM (UTC)
Proszący:
 Betty
Temat:
 Intencja

 
ProśbaWydrukuj

SWIETY JAKCKU POMOZ MI W SPRAWACH FINANSOWYCH DAJ POSPŁACAĆ DŁUGI ZEBY MIEĆ NA ZYCIE I OPŁATY ODZIEŻ I BUTY BĄDZ Z MOJA RODZINĄ W KAZDEJ CHWILI POMAGAJ NAM dziękuję za wszystko i za dotychczasową opiekę SWIETY JACKU DAJ ZDROWIE I ZGODE DLA MOICH RODZICOW RODZENSTWA I NASZYCH DZIECI CHRON OD CHOROB DAJ SIŁE W ZYCIU CODZIENNYM I BŁOGOSLAWIENSTWO DOPOMAGAJ NAM WSZEDZIE BADZ Z NAMI PROSZE ŚWIETY JACKU BŁAGAM O ZDROWIE DLA BRATA WYLECZ GO ZROB CUD ZEBY SIĘ MU CISNIENIE UNORMOWAŁA ZEBY BYŁO WSZYSTKO W PORZĄDKU BŁAGAM ON MA MALE DZIECI JEST POTRZEBNY JESZCZE TUTAJ RATUJ BŁAGAM dopomoz mu w pracy i w relacjach z żoną zeby sie wszystko ukladalo zeby sie nie denerwował
Krąg modlitwy RSS