Krąg modlitwy - Zobacz prośbę o modlitwę

Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się w tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej. Możesz również zapisać się do wspólnoty modlitewnej Kręgu Modlitwy św. Jacka, aby otrzymywać swoje i innych intencje w wiadomościach e-mail.Modlitwa jest doświadczeniem obecności Boga. Modlitwa jest miejscem doświadczenia prawdziwego bycia Dzieckiem Bożym w poczuciu pełnego zaufania dla Stwórcy.

Modlitwa jest ćwiczeniem i rozwijaniem naszej wiary, nadziei i miłości. Modlitwa to przywilej dotykania Serca Boga przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. (Jk 4,8)

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4,6-7)

Ojcze, w Swojej łaskawości wysłuchaj naszych modlitw!

Zobacz prośbę o modlitwę
Data:
 03-08-2018
Czas:
 10:49:06 PM (UTC)
Proszący:
 Zbigniew
Temat:
 Cud

 
Prośba o modlitwęWydrukuj

W długiej bolesnej chorobie, leżała 5 dni na OIOMie w śpiączce, podłączona do maszyny.  Lekarze nie dawali dużych szans na wybudzenie. Podejrzewano, że mózg przestał działać. Rodzina i przyjaciele poprosili w kościele pw. św. Jacka o Mszę w intencji Julity. Następnego dnia od lekarzy, którzy nie wiedzieli o tym, przyszła informacja - stał się cud, pacjentka się wybudziła. Po kilku dniach stanęła na nogi, radosna i szczęśliwa. Miała krótki czas  - takie otwarte na chwilę okno życia, aby skosztować  jeszcze raz jego smaku z czego w pełni skorzystała. Jednakże,  wczoraj rano to okno się zamknęło,  nagle zmarła. Dzięki  ci Panie Jezu i tobie św. Jacku, za otwarcie tego okna dla naszej przyjaciółki  i za jej dobrą śmierć.  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie. Proszę o modlitwę za jej duszę.
Krąg modlitwy RSS