Audycje radiowe i telewizyjne a także filmy, wzbogacają nasz portal. W szczególności umożliwiają odsłuchiwanie lub obejrzenie ich przez osoby starsze, mające problemy z obsługą internetu - liczymy tu na pośrednictwo internautów w pozyskiwaniu materiału. Dzięki zezwoleniom właścicieli audycji, publikujemy poniżej różnego  typu materiały multimedialne w sposób łatwy do obsługiwania, bez potrzeby instalowania specjalnych programów. Wszystkim za nadesłane materiały serdecznie dziękujemy.

Audycja Radia Watykan na temat kanonizacji św. Jacka


Za pozwoleniem Sekcji Polskiej Radia Watykan publikujemy audycję radiową autorstwa księdza dr Arkadiusza Noconia o okolicznościach kanonizacji św. Jacka Odrowąża, nagraną w roku 2007, przed uroczystościami beatyfikacyjnymi i kanonizacyjnymi Jana Pawła II, które nie miały sobie równych w historii Kościoła. Posłuchajcie jak to się obdywało w XVI w.

Część pierwsza:

Część druga:

Część trzecia:

 

Audycja Radia eM na temat miejsc Jackowych w Rzymie


Publikujemy poniżej audycję Radia eM pt. "Świat jest piękny" autorstwa Barbary Hobzda i Marka Piechniczka w której ksiądz dr Arkadiusz Nocoń opowiada o miejscach Jackowych w Rzymie. Posłuchajcie. Proponujemy również korzystanie z Przewodnika po tych miejscach (tutaj) oraz z mapy Rzymu z naniesionymi miejscami św. Jacka (tutaj)

Część pierwsza:

Częsć druga:

 

Ave Florum


Antyfona ku czci św. Jacka. Posłuchajcie.

 

Ave Florum


Antyfona ku czci św. Jacka. Posłuchajcie.