Przyśpieszył jeszcze mocniej niż się spodziewałem po statystyce z 30 października,  podobnie jak w Plebiscycie ( czytaj tutaj).
Tym razem stało się to w dzień szczególny w „Święto Zmarłych” dn. 2 listopada 2016r. Dzień ten wybrał św. Jacek, aby po raz 1.333.333 i (4) odsłonięto  artykuły na portalu www.jacek.iq.pl .

Dokonał tego Pan Sławomir Bochniarz i była to 1.333.333-cia odsłona,  a w chwilę później siostra Misjonarka Szkoły z Krakowa, ze wspólnoty św.Jacka (która podpisała się po prostu "siostra od św.Jacka w Krakowie") "otworzyła  po raz 1.333.334 –ty artykuł na portalu, i przesłała korespondencję z rozczulającym emotikonem :( i dopiskiem "spóźniłam się". Na dowód tego, oboje przesłali nam kopie z ekranu, które zamieszczam poniżej.
W rozmowach telefonicznych ze zwycięzcami poznałem niesamowite okoliczności tego wydarzenia.
Ponownie, jak w poprzednich portalowych historiach, św. Jack zadziałał i wybrał nie przypadkowych ludzi,  a do tego w Dniu Święta Zmarłych - w poznanej historii odnajduję uzasadnienie tej daty. Mam nadzieję na opublikowanie opowiadania na osnowie dwóch tylko z pozoru przypadkowych kliknięć, aby pokazać jak realizuje św. Jacek nową Misję  Ewangelizacyjną we współczesnym świecie i to poprzez Internet , bo ta obecna jest  jego historycznie piątą w posłudze nauczania Ewangelii.
Gratuluję zwycięzcom i przesyłam nagrody.
PS. Chcecie dodatkowo przeczytać jak działa św. Jacek to wpiszcie na portalowej wyszukiwarce słowo "pitbull" lub "gołębiem"
Szczęść Boże! Św. Jacku prowadź!

b_340_0_16777215_00_images_Konkurs_slawomir.pngb_200_200_16777215_00_images_Konkurs_siostra.PNG