W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam na VII Międzydiecezjalny Turniej Piłkarski o Puchar św. Jacka, który odbędzie się w środę 11 czerwca i czwartek 12 czerwca 2014 na stadionie miejskim w Strzelcach Opolskich (ul. Strzelców Bytomskich 2a). W tym roku będzie odbywał się pod hasłem "Mały Mundial św. Jacka".

Św. Jacek to Patron Piłki Nożnej ustanowiony w 2012 roku

plakatJak co roku z ramienia organizatorów CKZIU w Strzelcach Opolskich zwracam się z prośbą o sponsoring i pomoc finansową, tym razem już 2 dniowego Turnieju, który odbędzie się w formule mundialowej. Turniej ma charakter regionalno - integracyjny, będzie odbywał się równolegle na trzech boiskach, zależy nam, by docelowo wzięły w nim udział 32 szkoły z metropolii Górnośląskiej, zespoły 7-osobowe, występujące jako państwa grające na Mundialu w Brazylii. W pierwszym dniu odbywać się będzie rywalizacja w kategorii ponadgimnazjalnej, a w drugim - w kategorii gimnazjum. Szczegółowe informacje poniżej oraz w załącznikach.
Za wsparcie, które przeznaczymy w całości na nagrody dla uczestników, jesteśmy w stanie zaproponować reklamę podczas Turnieju poprzez umieszczenie banera z logo firmy na stadionie oraz informację o sponsorach, podziękowania w mediach patronujących imprezie (PORTAL INTERNETOWY św. JACKA ODROWĄŻA, Radio DOXA, Tygodnik Regionalny Strzelec Opolski, Telewizja Regionalna CITYSAT Gordzielik) oraz zaproszenie na turniej w roli gościa honorowego.

Szef Komitetu Organizacyjnego - Adam Kała

PS. Reportaże zdjęciowe z poprzednich turniejów można przeczytać wpisując w wyszukiwarkę portalową słowo "Turniej" Są tam również i informacje o zwycięzcach.

 

Apelujemy o pomoc i zamieszczamy stosowne pisma do sponsorów do pobrania


- Prośba o sponsoring
- Zaproszenie na turniej
- Wniosek o patronat
- Regulamin turnieju